Thursday, December 2, 2010

Książka Cenckiewicza o Annie Walentynowicz – książką roku 2010 !


"Dla każdego autora jest największe wyróżnienie, kiedy ma świadomość, że nie napisał pracy tylko do szuflady, ale jest ona czytana. Tę nagrodę chciałbym dedykować śp. pani Annie Walentynowicz oraz ludziom ze środowiska Wolnych Związków Zawodowych, o których zasługach dla odzyskania przez Polskę wolności pisano niewiele lub wcale" skomentowal Cenckieiwcz dla gazety Rzeczpospolita.

Dziekujmy wszystkim przyjaciolom Videofactu za odpowiedz na zamieszony dwa miesace temu na naszym blogu apel, zeby glosowac na te ksiazke. Wziecie udzialu w glosowaniu i popchniecie dalej tego apelu, z pewnoscia nie zaszkodzilo.

Ksiazka Cenkiewicza wygrala konkurs merytorycznie i jest kolejnym Slawka sukcesem. Ci, ktorzy glosowali na jego ksiazke moga miec satysfakcje, z faktu, ze przyczynili sie do nadania mu tego prestizowego wyroznienia.

Czekamy na kolejna ksiazke, majac nadzieje, ze bedzie ona dotyczala nie dotykanego prawie tematu kolaboracji czesci Polonii z rezimem PRL. Tak bardzo chcieliby niektorzy o tym zapomniec.
  

No comments:

Post a Comment